Zasilacze dużej mocy

Zasilacze dużej mocy (źródła prądowe, napięciowe) wykonujemy na indywidualne zamówienie według specyfikacji klienta.

Ważną częścią naszego asortymentu – obok urządzeń spawalniczych i stroboskopów – są zasilacze dużej mocy. W naszej firmie możecie Państwo złożyć zamówienie na źródła prądowe i źródła napięciowe dużej mocy.

Właśnie dlatego dużą częścią naszego asortymentu – obok urządzeń spawalniczych i stroboskopów – są zasilacze dużej mocy. W naszej firmie oferujemy Państwu możliwość złożenia zamówienia na źródła prądowe i źródła napięciowe dużej mocy. Wykonujemy między innymi zasilacze dla galwanizerni, do cięcia styropianu, do elektrolizerów, do cynkowania natryskowego, itp.. Wszystkie zasilacze dużej mocy powstają na indywidualne zamówienie według specyfikacji klienta. Zasilacze dużej mocy mogą być wyposażone we wskaźniki napięcia i prądu, dodatkowe wejście sterujące.

Wśród projektów, które wykonujemy na zamówienie klienta znajdują się wyłącznie zasilacze impulsowe. Są to jedne z najczęściej wybieranych spośród zasilaczy dużej mocy.

Dla wymagających stosujemy najnowszej generacji tranzystory z węglika krzemu (SiC) poprawiające sprawność o około 5 – 10%.

Zalety zasilacza impulsowego

Zaletami zasilacza impulsowego są między innymi:

-Duża sprawność energetyczna (zwykle więcej niż 80 procent),
-Dość małe rozmiary i niewielka masa, w stosunku do wytwarzanej mocy,
-Szeroki zakres napięcia wejściowego, który pozwala na użytkowanie zasilaczy impulsowych we wszystkich krajach świata,
-Możliwość zasilania zarówno napięciem stałym, jak i zmiennym,
-Odporność na zakłócenia z sieci oraz na krótkie zaniki napięcia.

Profesjonalizm wykonywanych zasilaczy impulsowych

W zasilaczach impulsowych dużej mocy bardzo ważne jest to, aby były one prawidłowo skonstruowane – właśnie dlatego wykonujemy je na zamówienie klienta, według jego indywidualnych potrzeb. Dokładamy wszelkich starań do każdego z projektów, dzięki czemu wykonanie wszystkich zasilaczy dużej mocy (na przykład zasilacz do cięcia styropianu), jest solidne i dokładne. Przekłada się to oczywiście na użytkowanie produktu, a to z kolei na zadowolenie klienta.


Chcemy by nasi klienci czuli, że doceniamy ich potrzeby oraz jesteśmy do ich dyspozycji.To właśnie ta troska o każdego z klientów oraz precyzja i profesjonalizm naszej pracy sprawiły, że wiedziemy prym jako polski producent zasilaczy.

Zamów